Twitter Trend Topic (TT) Servisi

Twitter’da trend topic olmak nedir?

Twitter hesabınızı tüm dunyanın görmesini,tüm Türkiye’de 1 saat boyunca tüm kullanıcıların önüne düşmesini istemez misiniz ?

Bildiğiniz üzere twitter bütün ünlülerden, devlet başkanlarına, dünyanın en çok takip edilen fenomenlerinden, en zenginlerine kadar herkesin kullanmakta olduğu bir sosyal medya platformu. Twitter da takipçi sayınızın yüksek olması demek, etkileşimlerinizin daha da artması,diğer platformlarda yapmış oldugunuz paylaşımlarınızın aynı zamanda twitterda da otomatik olarak yer almasını sağlayan eklentiler ile hem diğer platformlardan hem de twitter takipçileriniz tarafından görülmesi ve çok daha fazla kitleye ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmeniz anlamına geliyor . Artık kazancınızı yükseltmenin yolu sosyal medya ve internet dünyasında ne kadar bulunduğunuza göre değişiyor . Tanıtımlarını daha çok yapan kişiler daha fazla,tanıtım ve reklama önem vermeyen kişiler daha az kazanıyorlar.

Twitter Trend Topic TT

Bu yüzden twitter takipçi ve izleyici kitlesinin arttırılması çok büyük önem arzediyor. Twitter’da trend topic olmak, Twitter kullanıcılarının arama butonuna bastıklarında belirlediğiniz kelime veya kelime öbeğinin kullanıcıların ekranının en üstünde görünmesini sağlıyor. Buna tıklayan kullanıcılar bu kelime öbeği ile yapılmış paylaşımlara , sizin profilinize ve diğer paylaşımlarınıza ulaşıyorlar. Bu şekilde gerçek takipçi sayınızı artırabiliyor,daha fazla insan ile etkileşime kolayca geçebiliyorsunuz .

Siz de twitter takipçi satın almaktwitter trend topic olmaktwitter fav satın almak gibi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz .

03 Comment

 1. 4 Şubat 2019

  İlkan

  Twitter’da TT Olmak star olmaya benzer. Twitter Trend Topic Servisleri sayesinde hem binlerce takipçiye ulaşabilir hem de marka hakkında birçok kişi bilgi sahibi olabilir.

 2. 4 Şubat 2019

  onur beşen

  Twitter bence reklam yapmak isteyen kişi ya da firmalar için en etkili yöntem.Trend Topic sayesinde ürün yada tanıtımınızı binlerce kişiye ulaştırabiliyorsunuz.Bende kendi makalelerimi tanıtmak için TT hizmetini oldukça sık kullanıyor ve faydasını görüyorum.

 3. 4 Şubat 2019

  Emre

  Tt hizmetinizden muhakkak alacağım hangi kelimeler ile daha faydalı olur onu seçmeye çalışıyorum

Yorumlar kapalı.