SPOTİFY’DA KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME

Spotify'da Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Spotify için en çok araştırılan konulardan bir tanesi de spotify'da kullanıcı adı değiştirme.  Kullanıcı isimleri değişik karakterlerden oluştuğu için birçok kullanıcı , kullanıcı adını değiştirmek için sürekli bir arayış içerisinde. Spotify kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Aslında spotify’da kullanıcı adı değiştirme şu an için mümkün görünmemekte. Ama dilerseniz spotify’da facebook ile bağlantı kurarak görünen ismi değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Spotify'da Kullanıcı Adı Değştirme

Spotify'da Kullanıcı Adı Değştirme[/caption] Direkt olarak spotify'da kullanıcı adı değiştirme gibi bir seçenek spotify’da bulunmamakta. Facebook’a nasıl bağlanıldığını size anlatacağım. 1. Uygulamanızı cihazınızda açın 2. Yukarıda sağ köşede ayarlar kısmına gidiniz. 3.Karşınıza çıkan seçeneklerden sosyal butonuna tıklayınız 4. Daha sonra açılan pencerede Facebook’a bağlan simgesine tıklayarak spotify’ınızı facebook’a bağlıyoruz. Bu şekilde Spotify’da görünen adınız değişiyor ama kullanıcı adınız aynı kalıyor. Spotify kullanıcı adı neden değiştirilemiyor? Spotify bu konuda şu açıklamalarda bulunuyor: ‘kullanıcı isimleri güvenlik nedeniyle rastgele seçilmekte. Bu kullanıcıların hesaplarına girerken herhangi bir sorun yaratmayacak nitelikte düzenlenmekte ve bu da sistem için kolaylık sağlamaktadır’

Spotify'da Kullanıcı Adı Değştirme

Spotify'da Kullanıcı Adı Değştirme[/caption] Sonuç olarak kullanıcı adınız değiştirmek istiyorsanız bu mümkün değil. Tabi diğer platformlarda bu tür düzenlemeleri kolaylıkla yapabilen kullanıcılar bu konuya tepkiyle yaklaşmakta bu durumda spotify böyle bir düzenleme getirecek mi o da merak konusu. Birçok kullanıcı bu durumdan rahatsız. Spotify kullanıcılarını memnun etmek için yeni gelecek olan güncellemeler ile birlikte böyle bir özellik getirecek mi ? bu tahmini olarak bu konuda ısrar eden kullanıcıların sayısı ile ölçülecektir.    

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim