İnstagram Keşfet Servisleri

İnstagram Keşfet Servisleri

Sosyal Medya

Bilindiği gibi instagram bir sosyal medya platformu. Sosyal medya ,akıllı telefonların kullanım oranının milyarlara ulaşması,bilgiye çok daha hızlı ve kolay ulaşmanın getirdiği pratiklik,arama motorlarının ve akıllı telefonlarla senkronizasyon sonucunda reklam teknolojilerinin akılalmaz şekilde yükselişi,bireylerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak reklam çalışmalarının artması ile birlikte artık kişilerin ve işletmelerin yer almak zorunda olduğu bir platform haline gelmiş durumda. İnsanların yeni ürün ve teknolojileri keşfedebildikleri,maddi manevi ihtiyaçlarını giderebilmek için aradıklarını çok daha kolay buldukları sanal dunya,hem ucuz hem kaliteli bir hizmet olarak,kısıtlı imkanlara sahip bireylerin bile kullanmaktan vazgeçemediği bir ortam.

 İnstagram platformu 2018 Haziran itibariyle aktif kullanıcı sayısı olarak 1 milyar kullanıcıya ulaşmış durumda. Eylül 2017 de kullanıcı sayısı 800milyon iken üzerinden 1 yıl bile geçmeden yaklaşık %25 artışla inanılmaz rakamlara ulaştı. 

İnstagram Neden Bu kadar önemli ?

Peki instagram platformunda yer almak neden bu kadar önemli? İnstagram platformu,Facebook,Google,Youtube,Twitter vb. gibi birçok platform ile senkronize bir şekilde kullanıcıların arama verileri toplanarak kullanıcı odaklı reklam gösteriminin en isabetli çalıştırıldığı ortamlardan. Artık insanlar mağazaya gidip bir kıyafeti denemekle uğraşmayıp,evlerinin en rahat koltuğunda uzanırken ihtiyaçları olan kıyafeti telefonlarından keşfediyor ve sipariş ediyorlar. Denedikten sonra beğenmediklerini iade ediyor,beğendiklerinin parasını ödeyebiliyorlar. Çok daha rahat,ucuz,hızlı ve keyifli değil mi ? Bu yüzden instagram , kullanıcı odaklı keşfet servisi ile kullanıcılara çok isabetli ürünleri gösteriyor , tıklanmasını sağlıyor,kişiler ve işletmelerin etkileşimini inanılmaz boyutlara ulaştırabiliyor. İnstagram keşfet servisinde yer alabilmek bu yüzden işletmeler ve kendisine kaynak yaratmak isteyenler için fiyat-verim açısından vazgeçilmez bir platform. Siz de instagram keşfet servislerinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. instagram keşfet servisi sizi yıllardır ulaşmaya çalıştığınız noktalara çok kısa sürede yer almanızı sağlayacak ve fiyat-performans kıyaslamasında sizi hayretlere düşürecek.

Hizmetler ve satın alımlar için tıklayın:  İnstagram keşfet servisleri

01 Comment

  1. 4 Şubat 2019

    Emre

    Bir instagram sayfam var, söz ile alakalı uzun zamandır keşfette düşürmeye çalışıyorum. Bu hizmet ile kolayca keşfete çıkacağım.

Yorumlar kapalı.