Etkileyici Bir Profil Nasıl yaratılır? 2

Etkileyici Bir Profil Yaratma Teknikleri Nelerdir?

Devam…. Etkili bir profil için ilk beş adımı tamamladıktan sonraki altıncı adım: Etkileyici Bir Profil Nasıl yaratılır?  , Her anınızda fotoğraf biriktirmeye başlamalısınız. Yüzlerce fotoğraf çekin hepsini paylaşmak zorunda değilsiniz çok fotoğraf paylaşmanın takipçilerinizi sıkacağı gibi hiç paylaşmamanız da sizi unutmalarına sebep olabilir bu yüzden fotoğraf stoklamalısınız ki daha sonra paylaşmak için elinizde bir data bulunsun. Bu şekilde profilinizi her zaman doldurma fırsatı yakalayacaksınız Fotoğraflar paylaşırken altına yazdığınız açıklamaları eğlenceli bir hale getirin. Emoji kullanabilirsiniz ya da farklı simgelerle yazdığınız yazıyı daha eğlenceli bir hale getirerek yazmış olduğunuz yazıyı dikkat çekici bir hale dönüştürmüş olacaksınız her zaman sadece emoji ve simge kullanmayın ama paylaşacağınız gönderiyi yansıtacak öğeler kullanmanız sizi avantajlı konuma düşürecektir.

Etkileyici Bir Profil Nasıl yaratılır?

Sekizinci adımda, çektiğiniz görüntülere sanatsal yaklaşmalısınız. Etkileyici Bir Profil Nasıl yaratılır?  , Çektiğiniz fotoğrafları oldu bittiye getirmeyin. Takipçilerinizden önce sizin içinize sinmesi önemli. İstediğiniz kareyi yakalamak için bazen defalarca aynı çekimi yapabilirsiniz. Uğraşınıza değecektir. Tabi o kadar uğraşarak çekmiş  olduğunuz fotoğrafı yanlış zamanda paylaşmanız yeterli etkiyi, ilgiyi almanızı engelleyecektir. Takipçilerin günün belli saatlerinde İnstagram’a girerler. Sabah işe giderken ya da öğle arasında en çok İnstagram’a girerek fotoğrafları incelerler. Doğru zamanda paylaşılan fotoğraflar çok daha etkili olacaktır. Onuncu ve son adımda da hashtag kullanımını aktif edin. Takipçilerin ya da paylaştığınız gönderinin içeriği ile ilgi kullanmış olduğunu hashtag sayısı sizi daha fazla kullanıcıya ulaştıracaktır. Örneğin bir çiçek resmi çektiğin zaman #doğa, #renkler, vb. hashtagler kullanılabilir. Popüler olan hashtaglerden  #bugününkaresi, #objektifimden, #İstanbul, vb. daha çok like almanı ve takipçi kazanmanızı sağlayacaktır.

Etkileyici Bir Profil Nasıl yaratılır?  , İnanın bu 10 Adımı ve daha fazlasını doğru bir şekilde uyguladıktan sonra hesabınızın İnstagram'da popüler olmaması içten bile değil….  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim